Субота, 15.08.2020, 17:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Особистий сайт В.Лапінського

Категорії розділу
Мои файлы [20]
Интерактивна дошка [2]
Продовжуємо досліджувати проблему застосування інформаційно-комунікаційних засобів в навчально-виховному процесі!!!!! СЕНСОРНИЙ ЕКРАН - ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 218
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Мои файлы

Maiboroda
[ Викачати з сервера (1.03 Mb) ] 15.09.2019, 20:36
У статті досліджується алгоритм створення інформаційної системи «Промисловість міста Василькова», що призначена надавати відомості про види діяльності підприємств, їх послуги та продукцію у зручному форматі для вибору організації з метою проведення екскурсії, проходження навчальної практики, пошуку вакансій для працевлаштування, придбання товарів або послуг. Наводиться існуючий аналог майбутнього проекту – це Реєстр підприємств та фізичних осіб-підприємців за видами економічної діяльності, який демонструє дані у режимі он-лайн. Вивчається інструментарій зв’язку проекту середовища візуального програмування Delphi з базами даних СУБД MS Access. Розглядаються властивості компонентів ADOConnection, ADOTable, DataSource, DBGrid, DBNavigator, DBImage, DBText, DBEdit, DBMemo бібліотек ADO та DataAccess.
Визначені та показані етапи розробки програмної системи: дослідження наочної галузі, створення структури та наповнення бази даних, алгоритм зв’язування файлу бази даних з програмним проектом, розробка проекту в середовищі візуального програмування. Докладно розглянуті особливості створення кожної з 5-и віконних форм інформаційної системи, описується процес налаштування властивостей використовуваних об’єкті
Наводяться результати опитування учнів 9 класів, яким було доручено провести тестування додатку у режимі редагування даних. Робиться висновок про доцільність застосування інформаційної системи «Промисловість міста Василькова» на уроках з метою демонстрації можливостей візуального середовища програмування по створенню дружнього інтерфейсу додатку, закріпленню навичок пошукової діяльності, формуванню міжпредметних зв’язків та патріотичних почуттів школярів.
Досліджений алгоритм пропонується використовувати у якості прикладу реалізації проектної діяльності учнів, яка має на увазі інтеграцію знань з різних предметів з метою розвитку ключових компетентностей особистості. Створення програмного додатку передбачає наявність навичок роботи у середовищі візуального програмування, пошукової та аналітичної діяльності з використанням Інтернет ресурсів, знань основ роботи в СУБД MS Access, сучасних тенденцій розвитку економіки, які учні отримують при вивченні курсів інформатики в 8-10 класах та географії у 9 класі. Обдарованим учням можна рекомендувати самостійне опанування та впровадження у власних проектах можливостей компонентів візуального середовища програмування, що забезпечують побудову діаграм та графіків, введення дати і часу, роботу з колекціями зображень, створення Інтернет додатків. Пропонується тематика для виконання проектів учнями 10-11 класів та студентами вищих навчальних закладів з курсу «Програмування».
Категорія: Мои файлы | Додав: vlapinsky
Переглядів: 177 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright VLapinsky © 2020
Хостинг від uCoz